Bogusław Monczyński finiesherem i zdobywcą odznaki W Kręgu Lackowej

Koniec roku 2019 zaowocował zdobyciem przez Bogusława Monczyńskiego platynowej odznaki W Kręgu Lackowej. Pan Bogusław przyjeżdżając do Wysowej-Zdrój postanowił zdobyć nasze odznaki i temu celowi podporządkował cały 3-tygodniowy pobyt. Przeszedł w tym czasie 299 km zdobywając kolejno odznakę Brązową, Srebrną, Złotą i Platynową. Codziennie otrzymywaliśmy raporty z tras ze zdjęciami i zabawnymi komentarzami. Na koniec otrzymaliśmy taką oto prośbę o przyznanie odznak:

Sedecznie Witam Szanownych Członków Komisji.

Nie wiem czy spełniłem oczekiwanie szanownej komisji. Ale dałem z siebie wszystko by zdobyć komplet odznak W Kręgu Lackowej. Podczas pobytu w Wysowej Zdrój starałem się zdobyć wszystkie możliwe szczyty, przewędrowałem 299 km. Brnołem w śniegu i błocie ,smagał mnie wiatr ale pokonałem to co mnie na trasie spotkało i dotarłem do Siwejki gdzie spotkałem się z krukiem. Było super. Bardzo żałuję że nie mogłem spotkać się z szanowną komisją. Proszę o przyznanie mi kopletu odznak. Będę bardzo wdzięczny za zwiększenie moich skromnych turystycznych zbiorów. Bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie moje prośby.

Bogusław Monczyński

Pan Bogusław posiada w swoich zbiorach "kilka" odznak turystycznych i możemy być dumni, że zechciał także odznaki W Kręgu Lackowej dołączyć do swojej nieprzciętnej kolekcji.

Podziel się:

pokaż wszystkie aktualności