Lista zdobywców odznaki W KRĘGU LACKOWEJ

Zapraszamy do zdobywania odznaki W KRĘGU LACKOWEJ. Odznaka jest przyznawana od końca 2017 roku i mamy nadzieję, że zdobywanie jej będzie doskonałą mobilizacją do aktywności całych rodzin przebywających na wypoczynku w Beskidzie Niskim. Czy Ty też podejmujesz wyzwanie?

Zdobywcy odznaki W KRĘGU LACKOWEJ,
Brązowa 50

Pierwsi zdobywcy odznaki: Maurycy i Filip podczas zimowego wejścia na Lackową.

 

numer odznaki Imie i nazwisko rok urodzenia miejscowość
1/2017 Paweł Stach 1970 Kraków
2/2018 Maurycy Stefaniak 2007 Warszawa
3/2018 Filip Stefaniak 1979 Warszawa
4/2018 Kajetan Cyganik 1984 Kraków
5/2018 Marek Krupiński 1971 Kraków
6/2018 Marta Sokołowska 2009 Kraków
7/2018 Lena Sokołowska 2008 Kraków
8/2018 Izabela Sokołowska 1973 Kraków
9/2018 Marek Sokołowski 1973 Kraków
10/2018 Adam Dryk 2011 Warszawa
11/2018 Joanna Dryk 1982 Warszawa
12/2018 Jacek Dryk 1981 Warszawa
13/2018 Maciej Pietruszka 1982 Kraków
14/2018 Grzegorz Mordawski 2004 Tarnów
15/2018 Bartosz Iwański 2003 Tarnów
16/2018 Oskar Jasiak 2003 Tarnów
17/2018 Krzysztof Świędrych 2002 Tarnów
18/2018 Antoni Mordawski 2002 Tarnów
19/2018 Julia Kantor 2001 Tarnów
20/2018 Mateusz Kiełkowski 2001 Tarnów
21/2018 Kuba Mika 2001 Tarnów
22/2018 Weronika Kogut 2000 Tarnów
23/2018 Sylwia Beściak 2000 Tarnów
24/2018 Wiktor Lazarowicz 2000 Tarnów
25/2018 Jakub Kenar 1996 Tarnów
26/2018 Jakub Dębniak 1998 Gdańsk
27/2018 Mariola Dębniak 1963 Gdańsk
28/2018 Krzysztof Dębniak 1961 Gdańsk
29/2018 Amelia Lew 2011 Warszawa
30/2018 Aleksandra Bogdajewicz 2011 Warszawa
31/2018 Martyna Bogdajewicz 2006 Warszawa
32/2018 Jolanta Bogdajewicz 1977 Warszawa
33/2018 Sebastian Lew 1984 Warszawa
34/2018 Agnieszka Łącka 1972 Warszawa
35/2018 Marek Koperski 1986 Warszawa
36/2018 Anna Koperska 1959 Warszawa
37/2018 Arkadiusz Koperski 1958 Warszawa
38/2018 Kaja Krzywoń 1997 Katowice
39/2018 Bożena Krzywoń 1969 Katowice
40/2018 Jacek Krzywoń 1968 Katowice
41/2018 Wiktoria Piłat 2006 Dąbrowa Górnicza
42/2018 Ksienia Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
43/2018 Rafał Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
44/2018 Gromisław Magiera 2009 Namysłów
45/2018 Magda Dubińska-Magiera 1980 Namysłów
46/2018 Wojciech Magiera 1974 Namysłów
47/2018 Bartosz Szarzec 2011 Wiślica k/Skoczowa
48/2018 Jerzy Szarzec 2009 Wiślica k/Skoczowa
49/2018 Piotr Szarzec 1981 Wiślica k/Skoczowa
50/2018 Edyta Szarzec 1978 Wiślica k/Skoczowa
51/2018 Anna Sury 1959 Kraków
52/2018 Adam Sury 1960 Kraków
53/2018 Marysia Socha 2012 Poznań
54/2018 Adam Połczyński 2011 Szczecin
55/2018 Zosia Socha 2010 Poznań
56/2018 Witek Połczyński 2009 Szczecin
57/2018 Anna Kamińska-Socha 1981 Poznań
58/2018 Maciej Socha 1981 Poznań
59/2018 Aneta Połczyńska 1980 Szczecin
60/2018 Jarek Połczyński 1980 Szczecin
61/2018 Jurek Dawidowski 1960 Szczecin
62/2018 Wiktor Dziubek 2007 Sosnowiec
63/2018 Michał Dziubek 1981 Sosnowiec
64/2018 Alicja Wiśniewska 2009 Gdańsk
65/2018 Dorota Chmielowiec 1977 Gdańsk
66/2018 Michał Wiśniewski 1977 Gdańsk
67/2018 Radek Błachut 1979 Bielsko-Biała
68/2018 Maja Dziubek 2012 Sosnowiec
69/2018 Jagoda Dziubek 2005 Sosnowiec
70/2018 Magdalena Dziubek 1980 Sosnowiec
71/2018 Zofia Ptasik 2009 Olsztyn
72/2018 Hanna Ptasik 2004 Olsztyn
73/2018 Magdalena Mickiewicz-Ptasik 1974 Olsztyn
74/2018 Karol Ptasik 1973 Olsztyn
75/2018 Monika Kościelak 1972 Poznań
76/2018 Jakub Kwiatek 2014 Kielce
77/2018 Bartosz Kwiatek 2010 Kielce
78/2018 Anna Kwiatek 1978 Kielce
79/2018 Marek Kwiatek 1976 Kielce
80/2018 Jan Lelko 2004 Gliwice
81/2018 Justyna Synkowska 1977 Zawiercie
82/2018 Agnieszka Lelko 1974 Gliwice
83/2018 Mariusz Lelko 1972 Gliwice
84/2018 Łukasz Furgała 1984 Chorzów
85/2018 Ryszard Sierotnik 1985 Chorzów
86/2018 Zuzana Sierotnik 1986 Chorzów
87/2018 Michał Pastuchów 1977 Chorzów
88/2018 Marta Shaw 1981 Kraków
89/2018 William Shaw 1981 Kraków
90/2018 Maciej Struzik 1985 Jaworzno
91/2018 Paweł Tunicki 1986 Chorzów
92/2018 Ewa Tunicka 1987 Chorzów
93/2019 Gosia Jabłońska 2008 Warszawa
94/2019 Iza Jabłońska 2005 Warszawa
95/2019 Bartek Jabłoński 1971 Warszawa
96/2019 Mikołaj Stefaniak 2009 Warszawa
97/2019 Iza Stefaniak 1975 Warszawa
98/2019 Wojciech Stefaniak 1964 Warszawa
99/2019 Gabrysia Żółtak 2008 Warszawa
100/2019 Konstancja Stefaniak 2009 Warszawa
101/2019 Małgorzata Stefaniak 1981 Warszawa
102/2019 Agnieszka Szewczyk 1970 Kraków
103/2019 Katarzyna Pochopień 1970 Stryszawa
104/2019 Paweł Szewczyk 1968 Kraków
105/2019 Andrzej Pochopień 1967 Stryszawa
106/2019 Igor Ruciński 2011 Kraków
107/2019 Damian Ruciński 1981 Kraków
108/2019 Jan Parys 2009 Wola Rzędzińska
109/2019 Ewelina Zmarzła 2008 Tarnów
110/2019 Julita Magiera 2008 Tarnów
111/2019 Julia Kozioł 2006 Tarnów
112/2019 Mateusz Kula 2006 Tarnów
113/2019 Bartosz Robak 2005 Tarnów
114/2019 Iwona Wawrzon 2000 Tarnów
115/2019 Grzegorz Kochan 1999 Tarnów
116/2019 Paweł Kierach 1997 Tarnów
117/2019 Mateusz Galus 2001 Tarnów
118/2019 Daniel Cyrybał 1995 Tarnów
119/2019 Łukasz Iwański 2001 Tarnów
120/2019 Amelia Taźbirek 2003 Tarnów
121/2019 Weronika Hajduk 2002 Tuchów
122/2019 Magdalena Bryg  2002 Tarnów
123/2019 Sebastian Cichowski 2001 Dębica
124/2019 Anna Bil 2002 Tarnów
125/2019 Anna Danuta Padło 2016 Lublin
126/2019 Michał Józef Padło 2013 Lublin
127/2019 Maria Teresa Padło 1987 Lublin
128/2019 Szymon Jerzy Padło 1984 Lublin
129/2019 Łukasz Chmielecki 2011 Kowale
130/2019 Maciej Łoszak 1989 Kowale
131/2019 Małgorzata Zakrent 1985 Kowale
132/2019 Jakub Szelc 2014 Warszawa
133/2019 Karolina Sobczak-Szelc 1982 Warszawa
134/2019 Maciej Szelc 1978 Warszawa
135/2019 Tomasz Olejniczak 1980 Bydgoszcz
136/2019 Anna Gralińska 2010 Konopnica
137/2019 Julia Gralińska 2010 Konopnica
138/2019 Beata Białecka-Witczak 1979 Piaseczno
139/2019 Justyna Gralińska 1978 Konopnica
140/2019 Katarzyna Trzcina 1975 Gabrielów
141/2019 Jan Witczak 2012 Piaseczno
142/2019 Oskar Trzcina 2003 Gabrielów
143/2019 Krzysztof Graliński 1980 Konopnica
144/2019 Mariusz Witczak 1978 Piaseczno
145/2019 Grzegorz Trzcina 1971 Gabrielów
146/2019 Małgorzata Surmacka 1973 Poznań
147/2019 Stanisław Surmacki 2005 Poznań
148/2019 Adrian Surmacki 1973 Poznań
149/2019 Marta Sibielec 2003 Wrocław
150/2019 Monika Sibielec 1966 Wrocław
151/2019 Dariusz Sibielec 1964 Wrocław
152/2019 Rozalia Rząsa 2011 Kraków
153/2019 Katarzyna Rząsa 1968 Kraków
154/2019 Paweł Rząsa 1967 Kraków
155/2019 Hania Podbereźny 2014 Malbork
156/2019 Nel Podbereźny 2012 Malbork
157/2019 Adelina Turo-Podbereźny 1987 Malbork
158/2019 Piotr Podbereźny 1983 Malbork
159/2019 Mateusz Idec 2001 Łódź
160/2019 Dominika Idec 1973 Łódź
161/2019 Maciej Idec 1973 Łódź
162/2019 Hanna Milanowicz 1963 Warszawa
163/2019 Piotr Grzędzielski 1959 Warszawa
164/2019 Bogusław Monczyński 1953 Kalisz
165/2020 Artur Możejko 1983 Niepołomice
166/2020 Joanna Pabis - Romańczyk 1977 Gorlice
167/2020 Klara Zakaszewska 2014 Puławy
168/2020 Zuzanna Zakaszewska 2009 Puławy
169/2020 Agnieszka Zakaszewska 1984 Puławy
170/2020 Marcin Zakaszewski 1986 Puławy
171/2020 Michał Nikiel 2015 Tarnowskie Góry
172/2020 Mikołaj Nikiel 2012 Tarnowskie Góry
173/2020 Marzena Nikiel 1987 Tarnowskie Góry
174/2020 Marcin Nikiel 1985 Tarnowskie Góry
175/2020 Marta Kucharska 1983 Poznań
176/2020 Szymon Kucharski 1984 Poznań
177/2020 Michał Rocławski 2015 Gdynia
178/2020 Katarzyna Rocławska 2003 Gdynia
179/2020 Joanna Rocławska 1977 Gdynia
180/2020 Roman Rocławski 1964 Gdynia
181/2020 Karolina Stec 2014 Łódź
182/2020 Aleksandra Stec 2012 Łódź
183/2020 Stanisław Stec 2011 Łódź
184/2020 Weronika Stec 1981 Łódź
185/2020 Łukasz Stec 1981 Łódź
186/2020 Kamilla Sidor-Tomaszek 1975 Żywiec
187/2020 Sylwester Węglewski 1974 Żywiec
188/2020 Przemysław Kulikowski 1993 Tychy
189/2020 Rafał Urban 1991 Siedlce
190/2020 Jarosław Połeć 1967 Siedlce
191/2020 Anna Rajtar-Klepuszewska 1967 Warszawa
192/2020 Artur Klepuszewski 1963 Warszawa
193/2020 Aleksandra Walewska 2010 Pruszcz Gdański
194/2020 Dorota Walewska 1979 Pruszcz Gdański
195/2020 Aleksander Walewski 1978 Pruszcz Gdański
196/2020 Agata Urban 2015 Lublin
197/2020 Wojciech Urban 2014 Lublin
198/2020 Justyna Stępniak 1984 Lublin
199/2020 Barbara Stępniak 1955 Lublin
200/2020 Piotr Rupp 1969 Rąbień
201/2020 Anna Rupp 1967 Rąbień
202/2020 Marcelina Rupp 2003 Rąbień
203/2020 Jagoda Rupp 2003 Rąbień
204/2020 Karol Rupp 2001 Rąbień
205/2020 Tadeusz Kobyliński 2012 Warszawa
206/2020 Agnieszka Kobylińska  1984 Warszawa
207/2020 Łukasz Kobyliński 1981 Warszawa
208/2020 Czesław Furmanek 1953 Trzcinica
209/2020 Lena Pielech 2010 Nowa Sól
210/2020 Arkadiusz Pielech 1973 Nowa Sól
211/2020 Michał Mazur 1964 Starachowice
212/2020 Alek Kalinowski 2014 Piaseczno k/Warszawy
213/2020 Antek Kalinowski 2009 Piaseczno k/Warszawy
214/2020 Hela Kalinowska 2007 Piaseczno k/Warszawy
215/2020 Aleksandra Łapkiewicz-Kalinowska 1979 Piaseczno k/Warszawy
216/2020 Krzysztof Kalinowski 1979 Piaseczno k/Warszawy
217/2020 Natalia Ząbkiewicz 2013 Częstochowa
218/2020 Grzegorz Ząbkiewicz 1983 Częstochowa
219/2020 Jan Rębiś 2013 Warszawa
220/2020 Hela Rębiś 2011 Warszawa
221/2020 Iwona Rębiś 1974 Warszawa
222/2020 Adam Rębiś 1979 Warszawa
223/2020 Róża Sekura 2016 Konopnica
224/2020 Laura Sekura 2010 Konopnica
225/2020 Krystian Sekura 2009 Konopnica
226/2020 Aleksandra Sekura 1984 Konopnica
227/2020 Marcin Sekura 1984 Konopnica
228/2020 Emilia Rogal 2013 Poznań
229/2020 Joachim Rogal 2010 Poznań
230/2020 Maria Rogal 2007 Poznań
231/2020 Sławomir Rogal 1978 Poznań
232/2020 Jan Like 2011 Siedlce
233/2020 Beata Like 1982 Siedlce
234/2020 Piotr Like 1982 Siedlce
235/2020 Michał Kurek 1973 Paniówki
236/2020 Kamil Zieliński 1992 Lublin
237/2020 Magdalena Dąbek 1983 Grębów
238/2020 Stanisław Dąbek 2010 Grębów
239/2020 Adam Dąbek 2014 Grębów
240/2020 Mirosław Dąbek 1974 Grębów
241/2020 Piotr Doros 2015 Łozina
242/2021 Maciej Broniatowski 1987 Kraków
243/2021 Anna Wejman 1968 Gdynia
244/2021 Piotr Wejman 1964 Gdynia
245/2021 Paulina Botor 1982 Tychy
246/2021 Piotr Botor 1981 Tychy
247/2021 Krzysztof Witold Padło 2018 Lublin
248/2021 Małgorzata Wirzeski 1965 Opole
249/2021 Lucjan Wirzeski 1966 Opole
250/2021 Marek Kucharski 1968 Warszawa
251/2021 Dorota Zadykowicz 1977 Szczecin
252/2021 Krzysztof Zadykowicz 1976 Szczecin
253/2021 Szymon Wasilewski 2011 Grudziądz
254/2021 Karolina Wychowaniak-Wasilewska 1981 Grudziądz
255/2021 Radosław Wasilewski 1980 Grudziądz
256/2021 Mikołaj Dorocki 2008 Wilkanowo
257/2021 Bohdan Dorocki 1969 Wilkanowo
258/2021 Wojciech Lewandowski 2005 Warszawa
259/2021 Joanna Lewandowska 1979 Warszawa
260/2021 Adam Lewandowski 1976 Warszawa
261/2021 Alicja Leśniak 2013 Częstochowa
262/2021 Filip Leśniak 2005 Częstochowa
263/2021 Katarzyna Leśniak 1980 Częstochowa
264/2021 Łukasz Leśniak 1978 Częstochowa
265/2021 Adam Blauciak 2008 Nowa Sól
266/2021 Wojciech Blauciak 2010 Nowa Sól
267/2021 Anna Blauciak 1979 Nowa Sól
268/2021 Urszula Korzeń 2010 Mielec
269/2021 Judyta Korzeń 2016 Mielec
270/2021 Rafał Korzeń 1981 Mielec
271/2021 Marta Krawczuk 1981 Nowa Sól
272/2021 Radosław Krawczuk 1976 Nowa Sól
273/2021 Kacper Krawczuk 2009 Nowa Sól
274/2021 Jakub Krawczuk 2017 Nowa Sól
275/2021 Iga Stefańska 2018 Łódź
276/2021 Anna Piszczek 1985 Łódź
277/2021 Krzysztof Stefański 1974 Łódź
278/2021 Justyna Grabowska 1978 Niepołomice
279/2021 Piotr Grabowski 1977 Niepołomice
280/2021 Adam Grabowski 2011 Niepołomice
281/2021 Maja Grabowska 2010 Niepołomice
283/2021 Michał Grabowski 2013 Niepołomice
284/2021 Kajetan Sztander-Sztanderski 2013 Warszawa
285/2021 Jan Borwin 1988 Łódź
286/2021 Marcin Bąba 1979 Warszawa
287/2021 Kaja Sztandar-Sztanderska 1981 Warszawa
288/2021 Alan Bagniewski 2017 Terespol Pomorski
289/2021 Pola Bagniewska 2015 Terespol Pomorski
290/2021 Aleksander Bagniewski 2012 Terespol Pomorski
291/2021 Ela Bagniewska 1989 Terespol Pomorski
292/2021 Mikołaj Bagniewski 1983 Terespol Pomorski
293/2021 Jan Wieleba 2013 Piaseczno
294/2021 Monika Wieleba 1985 Piaseczno
295/2021 Łukasz Wieleba 1984 Piaseczno
296/2021 Aleksandra Mach 1992 Katowice
297/2021 Krzysztof Mach 1988 Katowice
298/2021 Julia Wycisk 2012 Ruda Śląska
299/2021 Agnieszka Wycisk 1982 Ruda Śląska
300/2021 Adam Wycisk 2008 Ruda Śląska
301/2021 Damian Wycisk 1974 Ruda Śląska
302/2021 Maria Mikołajczyk 1949 Warszawa
303/2021 Joanna Popko 1979 Warszawa
304/2022 Jan Jarmużek 2010 Kraków
305/2022 Ewa Jarmużek 1975 Kraków
306/2022 Marcin Jarmużek 1976 Kraków
307/2022 Anna Mazuro 2010 Dąbrowa Górnicza
308/2022 Mateusz Mazuro 2011 Dąbrowa Górnicza
309/2022 Jacek Mazuro 1974 Warszawa
310/2022 Rafał Kania 1975 Konstantyn Łódzki
311/2022 Danuta Szpilska 1973 Radom
312/2022 Jacek Szpilski 1972 Radom
313/2022 Justyna Śliwicka 1976 Pępowo Kartuskie
314/2022 Stanisław Śliwicki 2008 Pępowo Kartuskie
315/2022 Maciej Bartos 2018 Warszawa
316/2022 Ewa Bartos 2015 Warszawa
317/2022 Magdalena Bartos 2013 Warszawa
318/2022 Agnieszka Małysa-Bartos 1979 Warszawa
319/2022 Mirosław Bartos 1972 Warszawa
320/2022 Karol Szewczyk 2015 Warszawa
321/2022 Łucja Bukowska 2014 Warszawa
322/2022 Stefan Bukowski 2017 Warszawa
323/2022 Maciej Bukowski 1974 Warszawa
324/2022 Aleksandra Sawicka 1977 Warszawa
325/2022 Ida Bijok 2015 Warszawa
326/2022 Tomasz Bijok 2012 Warszawa
327/2022 Michał Bijok 1983 Warszawa
328/2022 Nela Kosior 2017 Kraków
329/2022 Hanna Kosior 2011 Kraków
330/2022 Anna Kosior 1978 Kraków
331/2022 Bernard Kosior 1978 Kraków
332/2022 Gabriel Nirski 2008 Toruń
333/2022 Jarosław Nirski 1975 Toruń
334/2022 Dawid Bukowiec 2015 Tychy
335/2022 Dominik Bukowiec 2008 Tychy
336/2022 Kinga Bukowiec 2004 Tychy
337/2022 Barbara Bukowiec 1977 Tychy
338/2022 Leon Pokaluk 2012 Warszawa
339/2022 Ewelina Pokaluk 1977 Warszawa
340/2022 Tomasz Aleksy 2015 Piekary Śląskie
341/2022 Magdalena Aleksy 1984 Piekary Śląskie
342/2022 Marcin Aleksy 1985 Piekary Śląskie

 

Zdobywcy odznaki W KRĘGU LACKOWEJ,
Srebrna 100

Pierwsi zdobywcy odznaki: rodzina Magierów na czele z Gromkiem i rodzina Piłatów z dzielną Wiktorią

numer odznaki Imie i nazwisko rok urodzenia miejscowość
1/2017 Paweł Stach 1970 Kraków
2/2018 Gromisław Magiera 2009 Namysłów
3/2018 Wiktoria Piłat 2006 Dąbrowa Górnicza
4/2018 Magda Dubińska-Magiera 1980 Namysłów
5/2018 Ksienia Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
6/2018 Rafał Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
7/2018 Wojciech Magiera 1974 Namysłów
8/2018 Wiktor Dziubek 2007 Sosnowiec
9/2018 Michał Dziubek 1981 Sosnowiec
10/2019 Marek Krupiński 1971 Kraków
11/2019 Maurycy Stefaniak 2007 Warszawa
12/2019 Filip Stefaniak 1979 Warszawa
13/2019 Weronika Kogut 2000 Tarnów
14/2019 Sylwia Beściak 2000 Tuchów
15/2019 Oskar Jasiak 2003 Tarnów
16/2019 Wiktor Lazarowicz 2000 Tarnów
17/2019 Kuba Mika 2001 Tarnów
18/2019 Bartosz Iwański 2003 Tarnów
19/2019 Mateusz Kiełkowski 2001 Wał-Ruda
20/2019 Zofia Ptasik 2009 Olsztyn
21/2019 Hanna Ptasik 2004 Olsztyn
22/2019 Magdalena Mickiewicz-Ptasik 1974 Olsztyn
23/2019 Karol Ptasik 1973 Olsztyn
24/2019 Monika Kościelak 1972 Poznań
25/2019 Bogusław Monczyński 1953 Kalisz
26/2020 Anna Danuta Padło 2016 Lublin
27/2020 Michał Józef Padło 2013 Lublin
28/2020 Maria Teresa Padło 1987 Lublin
29/2020 Szymon Jerzy Padło 1984 Lublin
30/2020 Czesław Furmanek 1953 Trzcinica
31/2021 Lena Pielech 2010 Nowa Sól
32/2021 Arkadiusz Pielech 1973 Nowa Sól
33/2021 Hanna Milanowicz 1963 Warszawa
34/2021 Piotr Grzędzielski 1959 Warszawa
35/2021 Kajetan Sztandar-Sztanderski 2013 Warszawa
36/2021 Maria Mikołajczyk 1949 Warszawa
37/2021 Joanna Popko 1979 Warszawa
38/2022 Joanna Pabis - Romańczyk 1977 Gorlice
39/2022 Michał Kurek 1973 Paniówki
40/2022 Wojciech Blauciak 2010 Nowa Sól
41/2022 Anna Blauciak 1979 Nowa Sól
42/2022 Justyna Grabowska 1978 Niepołomice
43/2022 Piotr Grabowski 1977 Niepołomice
44/2022 Maja Grabowska 2010 Niepołomice
44/2022 Adam Grabowski 2011 Niepołomice
45/2022 Michał Grabowski 2013 Niepołomice
46/2022 Łucja Bukowska 2014 Warszawa
47/2022 Stefan Bukowski 2017 Warszawa
48/2022 Maciej Bukowski 1974 Warszawa
49/2022 Aleksandra Sawicka 1977 Warszawa
50/2022 Ida Bijok 2015 Warszawa
51/2022 Tomasz Bijok 2012 Warszawa
52/2022 Michał Bijok 1983 Warszawa

 

Zdobywcy odznaki W KRĘGU LACKOWEJ,
Złota 150

Pierwsi zdobywcy złotej odznaki: rodzina Magierów na czele z Gromkiem

numer odznaki Imie i nazwisko rok urodzenia miejscowość
1/2017 Paweł Stach 1970 Kraków
2/2018 Gromisław Magiera 2009 Namysłów
3/2018 Magda Dubińska-Magiera 1980 Namysłów
4/2018 Wojciech Magiera 1974 Namysłów
5/2019 Maurycy Stefaniak 2007 Warszawa
6/2019 Filip Stefaniak 1979 Warszawa
7/2019 Wiktoria Piłat 2006 Dąbrowa Górnicza
8/2019 Ksenia Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
9/2019 Rafał Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
10/2019 Bogusław Monczyński 1953 Kalisz
11/2020 Marek Krupiński 1971 Kraków
12/2020 Czesław Furmanek 1953 Trzcinica
13/2021 Anna Danuta Padło 2016 Lublin
14/2021 Michał Józef Padło 2013 Lublin
15/2021 Maria Teresa Padło 1987 Lublin
16/2021 Szymon Padło 1984 Lublin
17/2022 Joanna Pabis - Romańczyk 1977 Gorlice
18/2022 Michał Kurek 1973 Paniówki
19/2022 Lena Pielech 2010 Nowa Sól
20/2022 Arkadiusz Pielech 1973 Nowa Sól
       

 

Zdobywcy odznaki W KRĘGU LACKOWEJ,
Platynowa 200

Zdobywca - Finisher - Odznaki W kręgu Lackowej

Pierwszy zdobywca Platynowej Odznaki W Kręgu Lackowej Bogusław Monczyński w czasie zimowego wejścia na Kozie Żebro

numer odznaki Imie i nazwisko rok urodzenia miejscowość
1/2017 Paweł Stach 1970 Kraków
2/2019 Bogusław Monczyński 1953 Kalisz
3/2020 Wiktoria Piłat 2006 Dąbrowa Górnicza
4/2020 Ksenia Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
5/2020 Rafał Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
6/2020 Gromisław Magiera 2009 Namysłów
7/2020 Magda Dubińska-Magiera 1980 Namysłów
8/2020 Wojciech Magiera 1974 Namysłów
9/2020 Czesław Furmanek 1953 Trzcinica
10/2022 Michał Józef Padło 2013 Lublin
11/2022 Szymon Padło 1984 Lublin

 

Regulamin zdobywania odznaki W KRĘGU LACKOWEJ

Propozycje tras

Podziel się:

Fotogaleria zdobywców BRĄZOWEJ 50