Lista zdobywców odznaki W KRĘGU LACKOWEJ

Zapraszamy do zdobywania odznaki W KRĘGU LACKOWEJ. Odznaka jest przyznawana od końca 2017 roku i mamy nadzieję, że zdobywanie jej będzie doskonałą mobilizacją do aktywności całych rodzin przebywających na wypoczynku w Beskidzie Niskim. Czy Ty też podejmujesz wyzwanie?

Zdobywcy odznaki W KRĘGU LACKOWEJ,
Brązowa 50

Pierwsi zdobywcy odznaki: Maurycy i Filip podczas zimowego wejścia na Lackową.

 

numer odznaki Imie i nazwisko rok urodzenia miejscowość
1/2017 Paweł Stach 1970 Kraków
2/2018 Maurycy Stefaniak 2007 Warszawa
3/2018 Filip Stefaniak 1979 Warszawa
4/2018 Kajetan Cyganik 1984 Kraków
5/2018 Marek Krupiński 1971 Kraków
6/2018 Marta Sokołowska 2009 Kraków
7/2018 Lena Sokołowska 2008 Kraków
8/2018 Izabela Sokołowska 1973 Kraków
9/2018 Marek Sokołowski 1973 Kraków
10/2018 Adam Dryk 2011 Warszawa
11/2018 Joanna Dryk 1982 Warszawa
12/2018 Jacek Dryk 1981 Warszawa
13/2018 Maciej Pietruszka 1982 Kraków
14/2018 Grzegorz Mordawski 2004 Tarnów
15/2018 Bartosz Iwański 2003 Tarnów
16/2018 Oskar Jasiak 2003 Tarnów
17/2018 Krzysztof Świędrych 2002 Tarnów
18/2018 Antoni Mordawski 2002 Tarnów
19/2018 Julia Kantor 2001 Tarnów
20/2018 Mateusz Kiełkowski 2001 Tarnów
21/2018 Kuba Mika 2001 Tarnów
22/2018 Weronika Kogut 2000 Tarnów
23/2018 Sylwia Beściak 2000 Tarnów
24/2018 Wiktor Lazarowicz 2000 Tarnów
25/2018 Jakub Kenar 1996 Tarnów
26/2018 Jakub Dębniak 1998 Gdańsk
27/2018 Mariola Dębniak 1963 Gdańsk
28/2018 Krzysztof Dębniak 1961 Gdańsk
29/2018 Amelia Lew 2011 Warszawa
30/2018 Aleksandra Bogdajewicz 2011 Warszawa
31/2018 Martyna Bogdajewicz 2006 Warszawa
32/2018 Jolanta Bogdajewicz 1977 Warszawa
33/2018 Sebastian Lew 1984 Warszawa
34/2018 Agnieszka Łącka 1972 Warszawa
35/2018 Marek Koperski 1986 Warszawa
36/2018 Anna Koperska 1959 Warszawa
37/2018 Arkadiusz Koperski 1958 Warszawa
38/2018 Kaja Krzywoń 1997 Katowice
39/2018 Bożena Krzywoń 1969 Katowice
40/2018 Jacek Krzywoń 1968 Katowice
41/2018 Wiktoria Piłat 2006 Dąbrowa Górnicza
42/2018 Ksienia Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
43/2018 Rafał Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
44/2018 Gromisław Magiera 2009 Namysłów
45/2018 Magda Dubińska-Magiera 1980 Namysłów
46/2018 Wojciech Magiera 1974 Namysłów
47/2018 Bartosz Szarzec 2011 Wiślica k/Skoczowa
48/2018 Jerzy Szarzec 2009 Wiślica k/Skoczowa
49/2018 Piotr Szarzec 1981 Wiślica k/Skoczowa
50/2018 Edyta Szarzec 1978 Wiślica k/Skoczowa
51/2018 Anna Sury 1959 Kraków
52/2018 Adam Sury 1960 Kraków
53/2018 Marysia Socha 2012 Poznań
54/2018 Adam Połczyński 2011 Szczecin
55/2018 Zosia Socha 2010 Poznań
56/2018 Witek Połczyński 2009 Szczecin
57/2018 Anna Kamińska-Socha 1981 Poznań
58/2018 Maciej Socha 1981 Poznań
59/2018 Aneta Połczyńska 1980 Szczecin
60/2018 Jarek Połczyński 1980 Szczecin
61/2018 Jurek Dawidowski 1960 Szczecin
62/2018 Wiktor Dziubek 2007 Sosnowiec
63/2018 Michał Dziubek 1981 Sosnowiec
64/2018 Alicja Wiśniewska 2009 Gdańsk
65/2018 Dorota Chmielowiec 1977 Gdańsk
66/2018 Michał Wiśniewski 1977 Gdańsk
67/2018 Radek Błachut 1979 Bielsko-Biała
68/2018 Maja Dziubek 2012 Sosnowiec
69/2018 Jagoda Dziubek 2005 Sosnowiec
70/2018 Magdalena Dziubek 1980 Sosnowiec
71/2018 Zofia Ptasik 2009 Olsztyn
72/2018 Hanna Ptasik 2004 Olsztyn
73/2018 Magdalena Mickiewicz-Ptasik 1974 Olsztyn
74/2018 Karol Ptasik 1973 Olsztyn
75/2018 Monika Kościelak 1972 Poznań
76/2018 Jakub Kwiatek 2014 Kielce
77/2018 Bartosz Kwiatek 2010 Kielce
78/2018 Anna Kwiatek 1978 Kielce
79/2018 Marek Kwiatek 1976 Kielce
80/2018 Jan Lelko 2004 Gliwice
81/2018 Justyna Synkowska 1977 Zawiercie
82/2018 Agnieszka Lelko 1974 Gliwice
83/2018 Mariusz Lelko 1972 Gliwice
84/2018 Łukasz Furgała 1984 Chorzów
85/2018 Ryszard Sierotnik 1985 Chorzów
86/2018 Zuzana Sierotnik 1986 Chorzów
87/2018 Michał Pastuchów 1977 Chorzów
88/2018 Marta Shaw 1981 Kraków
89/2018 William Shaw 1981 Kraków
90/2018 Maciej Struzik 1985 Jaworzno
91/2018 Paweł Tunicki 1986 Chorzów
92/2018 Ewa Tunicka 1987 Chorzów
93/2019 Gosia Jabłońska 2008 Warszawa
94/2019 Iza Jabłońska 2005 Warszawa
95/2019 Bartek Jabłoński 1971 Warszawa
96/2019 Mikołaj Stefaniak 2009 Warszawa
97/2019 Iza Stefaniak 1975 Warszawa
98/2019 Wojciech Stefaniak 1964 Warszawa
99/2019 Gabrysia Żółtak 2008 Warszawa
100/2019 Konstancja Stefaniak 2009 Warszawa
101/2019 Małgorzata Stefaniak 1981 Warszawa
102/2019 Agnieszka Szewczyk 1970 Kraków
103/2019 Katarzyna Pochopień 1970 Stryszawa
104/2019 Paweł Szewczyk 1968 Kraków
105/2019 Andrzej Pochopień 1967 Stryszawa
106/2019 Igor Ruciński 2011 Kraków
107/2019 Damian Ruciński 1981 Kraków
108/2019 Jan Parys 2009 Wola Rzędzińska
109/2019 Ewelina Zmarzła 2008 Tarnów
110/2019 Julita Magiera 2008 Tarnów
111/2019 Julia Kozioł 2006 Tarnów
112/2019 Mateusz Kula 2006 Tarnów
113/2019 Bartosz Robak 2005 Tarnów
114/2019 Iwona Wawrzon 2000 Tarnów
115/2019 Grzegorz Kochan 1999 Tarnów
116/2019 Paweł Kierach 1997 Tarnów
117/2019 Mateusz Galus 2001 Tarnów
118/2019 Daniel Cyrybał 1995 Tarnów
119/2019 Łukasz Iwański 2001 Tarnów
120/2019 Amelia Taźbirek 2003 Tarnów
121/2019 Weronika Hajduk 2002 Tuchów
122/2019 Magdalena Bryg  2002 Tarnów
123/2019 Sebastian Cichowski 2001 Dębica
124/2019 Anna Bil 2002 Tarnów
125/2019 Anna Danuta Padło 2016 Lublin
126/2019 Michał Józef Padło 2013 Lublin
127/2019 Maria Teresa Padło 1987 Lublin
128/2019 Szymon Jerzy Padło 1984 Lublin
129/2019 Łukasz Chmielecki 2011 Kowale
130/2019 Maciej Łoszak 1989 Kowale
131/2019 Małgorzata Zakrent 1985 Kowale
132/2019 Jakub Szelc 2014 Warszawa
133/2019 Karolina Sobczak-Szelc 1982 Warszawa
134/2019 Maciej Szelc 1978 Warszawa
135/2019 Tomasz Olejniczak 1980 Bydgoszcz
136/2019 Anna Gralińska 2010 Konopnica
137/2019 Julia Gralińska 2010 Konopnica
138/2019 Beata Białecka-Witczak 1979 Piaseczno
139/2019 Justyna Gralińska 1978 Konopnica
140/2019 Katarzyna Trzcina 1975 Gabrielów
141/2019 Jan Witczak 2012 Piaseczno
142/2019 Oskar Trzcina 2003 Gabrielów
143/2019 Krzysztof Graliński 1980 Konopnica
144/2019 Mariusz Witczak 1978 Piaseczno
145/2019 Grzegorz Trzcina 1971 Gabrielów
146/2019 Małgorzata Surmacka 1973 Poznań
147/2019 Stanisław Surmacki 2005 Poznań
148/2019 Adrian Surmacki 1973 Poznań
149/2019 Marta Sibielec 2003 Wrocław
150/2019 Monika Sibielec 1966 Wrocław
151/2019 Dariusz Sibielec 1964 Wrocław
152/2019 Rozalia Rząsa 2011 Kraków
153/2019 Katarzyna Rząsa 1968 Kraków
154/2019 Paweł Rząsa 1967 Kraków
155/2019 Hania Podbereźny 2014 Malbork
156/2019 Nel Podbereźny 2012 Malbork
157/2019 Adelina Turo-Podbereźny 1987 Malbork
158/2019 Piotr Podbereźny 1983 Malbork
159/2019 Mateusz Idec 2001 Łódź
160/2019 Dominika Idec 1973 Łódź
161/2019 Maciej Idec 1973 Łódź
162/2019 Hanna Milanowicz 1963 Warszawa
163/2019 Piotr Grzędzielski 1959 Warszawa
164/2019 Bogusław Monczyński 1953 Kalisz
165/2020 Artur Możejko 1983 Niepołomice

 

Zdobywcy odznaki W KRĘGU LACKOWEJ,
Srebrna 100

Pierwsi zdobywcy odznaki: rodzina Magierów na czele z Gromkiem i rodzina Piłatów z dzielną Wiktorią

numer odznaki Imie i nazwisko rok urodzenia miejscowość
1/2017 Paweł Stach 1970 Kraków
2/2018 Gromisław Magiera 2009 Namysłów
3/2018 Wiktoria Piłat 2006 Dąbrowa Górnicza
4/2018 Magda Dubińska-Magiera 1980 Namysłów
5/2018 Ksienia Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
6/2018 Rafał Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
7/2018 Wojciech Magiera 1974 Namysłów
8/2018 Wiktor Dziubek 2007 Sosnowiec
9/2018 Michał Dziubek 1981 Sosnowiec
10/2019 Marek Krupiński 1971 Kraków
11/2019 Maurycy Stefaniak 2007 Warszawa
12/2019 Filip Stefaniak 1979 Warszawa
13/2019 Weronika Kogut 2000 Tarnów
14/2019 Sylwia Beściak 2000 Tuchów
15/2019 Oskar Jasiak 2003 Tarnów
16/2019 Wiktor Lazarowicz 2000 Tarnów
17/2019 Kuba Mika 2001 Tarnów
18/2019 Bartosz Iwański 2003 Tarnów
19/2019 Mateusz Kiełkowski 2001 Wał-Ruda
20/2019 Zofia Ptasik 2009 Olsztyn
21/2019 Hanna Ptasik 2004 Olsztyn
22/2019 Magdalena Mickiewicz-Ptasik 1974 Olsztyn
23/2019 Karol Ptasik 1973 Olsztyn
24/2019 Monika Kościelak 1972 Poznań
25/2019 Bogusław Monczyński 1953 Kalisz

 

Zdobywcy odznaki W KRĘGU LACKOWEJ,
Złota 150

Pierwsi zdobywcy złotej odznaki: rodzina Magierów na czele z Gromkiem

numer odznaki Imie i nazwisko rok urodzenia miejscowość
1/2017 Paweł Stach 1970 Kraków
2/2018 Gromisław Magiera 2009 Namysłów
3/2018 Magda Dubińska-Magiera 1980 Namysłów
4/2018 Wojciech Magiera 1974 Namysłów
5/2019 Maurycy Stefaniak 2007 Warszawa
6/2019 Filip Stefaniak 1979 Warszawa
7/2019 Wiktoria Piłat 2006 Dąbrowa Górnicza
8/2019 Ksenia Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
9/2019 Rafał Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
10/2019 Bogusław Monczyński 1953 Kalisz
11/2020 Marek Krupiński 1971 Kraków

 

Zdobywcy odznaki W KRĘGU LACKOWEJ,
Platynowa 200

Zdobywca - Finisher - Odznaki W kręgu Lackowej

Pierwszy zdobywca Platynowej Odznaki W Kręgu Lackowej Bogusław Monczyński w czasie zimowego wejścia na Kozie Żebro

numer odznaki Imie i nazwisko rok urodzenia miejscowość
1/2017 Paweł Stach 1970 Kraków
2/2019 Bogusław Monczyński 1953 Kalisz
3/2020 Wiktoria Piłat 2006 Dąbrowa Górnicza
4/2020 Ksenia Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
5/2020 Rafał Piłat 1979 Dąbrowa Górnicza
6/2020 Gromisław Magiera 2009 Namysłów
7/2020 Magda Dubińska-Magiera 1980 Namysłów
8/2020 Wojciech Magiera 1974 Namysłów

 

Regulamin zdobywania odznaki W KRĘGU LACKOWEJ

Propozycje tras

Podziel się:

Fotogaleria zdobywców BRĄZOWEJ 50