W kręgu Lackowej

 

Zdobywaj odznaki Beskidu Niskiego W KRĘGU LACKOWEJ. Odznaki mają na celu popularyzację regionu i pokazanie miejsc pięknych i dzikich oraz stanowią zachętę do przemierzania pieszo szlaków turystycznych i nieoznakowanych ścieżek zachodniej części Beskidu Niskiego.

Planujesz

Urlop w Beskidzie Niskim to okazja do aktywnego odpoczynku na łonie dzikiej przyrody. Zaplanuj 5 wycieczek o łącznej długości 50 km po szlakach i ścieżkach Beskidu Niskiego. Skorzystaj z gotowych propozycji przygotowanych na stronie niski.pl lub wymyśl własne warianty. Podejmij wyzwanie by zostać Zdobywcą. Odznaki W KRĘGU LACKOWEJ czekają na Ciebie.

Realizujesz

Trasy zaplanowane. Maszerujesz, dokumentujesz i fotografujesz razem z całą rodziną. Spędzacie w górach bezcenne chwile w czasie urlopu, a każdy kilometr przybliża Was do upragnionego celu. Włącz endomondo lub dowolną inną aplikację i sumuj swoje kilometry. To prostsze niż myślisz. Twoim celem jest 50 km pieszej wędrówki. Zrób to w czasie tygodniowego urlopu lub kilku wypadów weekendowych w Beskid Niski.

Weryfikujesz

Ufamy Twojemu zaangażowaniu i rzetelności. Aby zdobyć odznakę musisz jednak zweryfikować swoje działania zgodnie z regulaminem zdobywania Odznaki W KRĘGU LACKOWEJ. Nie zajmie Ci to więcej niż 15 minut! Szczegóły na stronie niski.pl. Odznaka jest bezpłatna i czeka na Ciebie! Wspinaj cię coraz wyżej, maszeruj coraz dalej i zdobywaj kolejno: BRĄZOWĄ 50, SREBRNĄ 100, ZŁOTĄ 150 i PLATYNOWĄ 200.

Zdobywasz

Zdobywcą odznaki W KRĘGU LACKOWEJ może zostać każdy. Także TY, o ile podejmiesz to wyzwanie. Wyrusz tropem najmłodszych zdobywców: Kuby (4 lata), Adasia (7 lat), Marty (9 lat), Leny (10 lat), Maurycego (11 lat) i wielu innych, którzy są posiadaczami pierwszego stopnia Odznaki: BRĄZOWA 50. Osiągnęli to, choć nie było to łatwe i wiązało się z dużym wysiłkiem z ich strony. Dołącz do naszego TEAMU – pokonaj 200 km tras w czasie 20 wycieczek by zdobyć wszystkie cztery ODZNAKI i zostać FINISHEREM KRĘGU LACKOWEJ!

 

Regulamin zdobywania odznaki W KRĘGU LACKOWEJ

Lista zdobywców odznaki W KRĘGU LACKOWEJ

Propozycje tras

Podziel się:

O odznace W KRĘGU LACKOWEJ